Apsauginė signalizacijaĮrengiame visų tipų apsaugines signalizacijas įvairios paskirties patalpoms ar teritorijoms, konsultuojame, įvertiname jau įrengtos sistemos lygį, šaliname gedimus, papildomai įdiegiame GSM informavimo modulius, vykdome techninę priežiūrą, prijungiame sistemą prie apsaugos stebėjimo pulto.

Geros kainos ir kokybiškai atlikto darbo garantija!
Daugiau informacijos El. paštu - info@sistemosapsaugai.lt arba skambinkite telefonais, nurodytais įmonės kontaktuose.
Kiemo ir teritorijų apsaugos pliusai:Kiemo ir perimetro apsaugos minusai:
  - Apsaugomas turas netik patalpų viduje
  - Puikus sprendimas apsaugant automobilių aikšteles ar lauko prekybą
  - Saugus būdas likti namuose apsaugant save
  - Galima prijungti jau prie esamos signalizacijos
  - Aukšta aparatūros kaina
  - Reikalingi žemės darbai, arba oro linijos
  - Pasitaiko melagingų suveikimų


   Jutiklių tipai
Visi laukui skirti davikliai yra hermetiški, atsparūs aplinkos poveikiui. Jungiami prie laidinės arba belaidės signalizacijos. Pasirenkant jutiklius būtina atsižvelgti į teritorijos išplanavimą, paskirtį ar rizikos faktorių. Kiekvienam klientui individualiai pasiūlysime geriausią ar optimaliausia variantą. Populiariausi kiemo apsaugos komponentai:
  - Judesio jutikliai laukui (reaguoja i judesį, su imunitetu nuo gyvūnų)
  - Magnetiniai kontaktai (skirti vartams, varteliams)
  - Infraraudonųjų spindulių barjerai (naudojami ilgiems atstumams)
  - Mikrobanginiai barjerai (skirti taip pat ilgoms distancijoms)
  - LED šviesdiodis/garsinis signalas (informacijai apie signalizacijos įjungimą ir išjungimą)

Visas sistemos valdymas vyksta per valdymo klaviatūras ir pultelius.
   Sistemos įrengimas:
Judesio jutiklius rekomenduojama montuoti kas 10 metrų, geriausia kai vienas kitą dengia. Kiekvienam jutikliui parenkame būtent to tipo davikliui geriausią montavimo vietą. Atsižvelgti reikia į teritorijos išdėstymą, joje esančius objektus, kurie gali trukdyti jutiklio matymo zonai. Būtina parinkti specialų kampą ir aukštį, kiekvieno jutiklio specifiniai reikalavimai skiriasi. Toliau nuo centralės nutolusiems belaidžiams jutikliams reikalingas papildomas bevielio ryšio stiprinimo modulis, jis montuojamas tarpiniame atstume tarp centralės ir jutiklio. Jeigu davikliai laidiniai, tuomet iki kiekvieno jutiklio iš pagrindinės plokštės (arba zonų išplėtėjo) atvedamas laidas, su vienu laidu galima pajungti kelis jutiklius, priklausomai kelių vidinių gyslų yra naudojamas kabelis. Maitinimo gyslos dažniausiai dubliuojamos dėl įtampos kritimų esant didesniam atstumui, dažnai montuojami papildomi maitinimo šaltiniai kiemo apsaugos jutikliams. Kiemo vartus ir vartelius apsaugome hermetiškais magnetiniais kontaktais skirtais būtent lauko salygoms. Vienas iš patikimiausių apsaugos būdu yra perimetro saugojimas infraraudonaisiais barjerais, barjerai būna kelių spindulių, dažniausiai montuojami dviem aukštais.


   Kiemo apsaugos priežiūra ir eksplotavimas:
Tvora padeda išvengti daugumos melagingų suveikimų. Kiekvienas judantis objektas yra potencialus aliarmo sukėlėjas, judesio jutikliai netinka kai šalia yra judrus kelias ar vietovė, sunkusis transportas sužadina daviklius. Neprižiūrima veja ar aukšta žolė užstoja barjerų spindulius.

Signalizacija įjungiama ir išjungiama įvedant asmeninį kodą valdymo klaviatūroje. Taip pat galima ją valdyti ir nešiojamais pulteliais. Nešiojamieji pulteliai būna vienpusio ir dvipusio ryšio. Patys paprasčiausi ir pigiausi yra vienpusio ryšio pulteliai apie įjungtą kiemo apsaugą informuoja degantis/mirksintis šviesdiodis. Dvipusiai informuoja apie signalizacijos būklę, taip pat galima valdyti daugelį el. prietaisų.

 
Greita prekių paieška

Įveskite prekės pavadinimą arba tikslų modelį:
 Kontaktai

Mob. tel.:  +370 600 66120
                +370 679 59109

El. paštas: info@sistemosapsaugai.lt
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Pietų pertrauka: 12:00 - 13:00

Kilo klausimų? Klauskite

Viršuje įveskite savo el. pašto adresą arba telefono numerį ir saugos kodą: 9085. Apatiniame laukelyje klausimą ar pastabą.
Plačiau susipažinkite su mūsų privatumo politika.