Apsauginė signalizacijaĮrengiame visų tipų apsaugines signalizacijas įvairios paskirties patalpoms ar teritorijoms, konsultuojame, įvertiname jau įrengtos sistemos lygį, šaliname gedimus, papildomai įdiegiame GSM informavimo modulius, vykdome techninę priežiūrą, prijungiame sistemą prie apsaugos stebėjimo pulto.

Geros kainos ir kokybiškai atlikto darbo garantija!
Daugiau informacijos El. paštu - info@sistemosapsaugai.lt arba skambinkite telefonais, nurodytais įmonės kontaktuose.
Laidinės sistemos pliusai:Laidinės sistemos minusai:
  - Ženkliai mažesnė aparatūros kaina
  - Nereikalauja pastovios priežiūros
  - Tinka visi laidiniai jutikliai ir sirenos
  - Galima prijungti ir bevielius modulius
  - Reikalingas montuotojas sistemai tinkamai įrengti
  - Sudėtingas perkėlimas į kitas patalpas
  - Būtini laidai komponentams sujungti
  - Nukenčia patalpų remontas


   Iš ko susideda laidinė sistema?
Kad signalizacija bent minimaliai veiktų jai reikalinga ~220v įtampa ir bazinis komplektas, jis susideda iš:
  - Montažinės dėžės (centralei, transformatoriui, akumuliatoriui ir reikalingoms dalims sudėti)
  - Centralės (pagrindinės sistemos smegenys)
  - Transformatoriaus (įtampai konvertuoti iš ~220v į ~17v)
  - Akumuliatoriaus (rezervinis maitinimo šaltinis)
  - Valdymo klaviatūros (programavimui ir naudojimui)

Turint bazinį komplektą galite rinktis priedus ir jutiklius būsimai sistemai. Jutikliai programuojami individualiai, gali veikti kaip:
  - 24h zona (24 valandų per parą saugomas objektas ar patalpa)
  - Miego zona (naudojama kartu su perimetro apsauga, ijungiama nakčiai)
  - Zona su užlaikymu (naudojama dažniausiai įėjimo durims prie valdymo klaviatūros)
  - Praėjimo zona (naudojama davikliams pro kuriuos einama kodui surinkti)
  - Pavojaus zona (norit iškviesti saugos tarnybą ar įjungti garsinį signalą)
  - Priešgaisrinė (temperatūriniams, dūminiams, dujų nuotėkio ir kitiems priešgaisriniams jutikliams)

Pasirenkant jutiklius būtina atsižvelgti į patalpos išdėstymą, paskirtį ar rizikos faktorių. Kiekvienam klientui individualiai pasiūlysime geriausią ar optimaliausia variantą. Judesio jutikliai skirstomi i kelis tipus:
  - Magnetiniai kontaktai (būtinas durims prie valdymo pulto, rekomenduojamas montuoti į visus varstomus langus ir duris)
  - Judesio jutikliai patalpoms (paprasčiausio tipo infrarediniu spindulių judesio jutikliai)
  - PET jutikliai (patalpoms su imunitetu nuo gyvūnų iki ~30kg)
  - Stiklo dūžio jutikliai (skirti dūžtančio stiklo garsui konvertuoti į aliarmą)
  - Vibro davikliai (naudojami seifų apsaugai ir kitiems objektams saugoti)
  - Mikrobanginiai padidintos rizikos patalpoms (dvigubos technologijos davikliai, itin patikimi)
  - Mikrobanginiai su anti-uždengimu (neapgaunami, dvigubos technologijos jutikliai)
  - Priešgaisriniai montuojami ant lubų (skirti dūmams, karsčiui, dujoms aptikti)
  - Vandens nuotekio jutikliai (reaguoja į išsiliejusį skystį)
  - Lauko judesio jutikliai (kiemui ir aikštelės apsaugoti)
  - Lauko atstuminiai barjerai (įvairaus tipo didelių teritorijų apsaugai, itin patikimi)
  - Pavojaus/valdymo nešiojami ir stacionarūs mygtukai

Visas sistemos valdymas vyksta per valdymo klaviatūras ir pultelius. Klaviatūros yra kelių tipų, kuo mažiau jutiklių - tuo paprastesnės klaviatūros dažniausiai pakanka. Įnoringiems klientams galime pasiūlyti pilno valdymo LCD valdymo pultus ir nešiojamus pultelius. Nešiojamas pultelis gali valdyti keletą to pačio tipo sistemų, tai labai patogu naudotis namų/darbo/sodybos signalizacijomis vienu pulteliu. Taip pat galima atidaryti ir uždaryti kiemo ar garažų automatinius vartus, žaliuzes, elektros variklius ar tiesiog įjungti apšvietimą.

Sirena yra neatsiejama apsaugos preceso dalis, galime pasiūlyti vidines ir išorines sirenas. Vidines sirenos skirtos garsiniu signalu perspėti apie įsilaužimo pavojų ar priešgaisrinių jutiklių suveikimą ir pažadinti naktį. Taip pat atlieka atsarginės sirenos vaidmenį. Išorinės sirenos būna paprastos, autonomines ir visiškai belaidės, galinčios pasikrauti naudodamos saulės energija. Autonominės sirenos savyje turi imontuotą pakraunamą akumuliatorių, sabotažo atveju pradeda kaukti net be maitinimo nukirpus laidą.   Sistemos įrengimas:
Visų pirma privalo būti stabili maitinimo įtampa, dažnai dingstanti elektra trumpina rezervinio akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Pagrindinė dėžė montuojama sunkiau prieinamose vietose, dažniausiai palėpėse, sandėliukuose, spintoje. Taip pat reikia atsižvelgti, jog toje vietoje būtų geras ryšys. Judesio jutiklius rekomenduojama montuoti kiekvienoje patalpoje, kurioje yra langas arba durys. Patalpose su didelėmis vitrinomis montuojami papildomi stiklo dūžio davikliai, atskirame arba tame pačiame daviklio korpuse. Kiekvienam signalizacijos jutikliui parenkame būtent to tipo davikliui geriausią montavimo vietą. Atsižvelgti reikia į būsimos patalpos išplanavimą, baldus, užuolaidas ir kitus daiktus, kurie gali trukdyti jutiklio matymo zonai. Būtina parinkti specialų kampą ir aukštį, kiekvieno jutiklio specifiniai reikalavimai skiriasi. Toliau nuo centralės nutolusiems belaidžiams jutikliams reikalingas papildomas bevielio ryšio stiprinimo modulis, jis montuojamas tarpiniame atstume tarp centralės ir jutiklio. Pritrūkus laidinių zonų galime pasiūlyti išplėtimo modulius. Priešgaisriniai davikliai montuojami pagal galiojančius LR įstatymus, rengiame projektus namo pridavimo komisijai. Priduotoms eksplotacijai patalpoms įrengiame pagal kliento poreikius. Taip pat įdiegiame GSM informavimo sistemas, suveikus signalizacijai, sistema praneša apie aliarmą telefonu Jums arba saugos tarnybai. Pagrindinis pultelis montuojamas prie paradinių durų, tuom maksimaliai sumažindami iėjimo laiką skirtą kodui surinkti. Kliento pageidavimui įrengiame papildomas klaviatūras garažuose, ūkiniuose pastatuose ar antrąjame gyvenamo namo aukšte. Išorinė sirena dažniausiai montuojama į gatvės pusę, mirksintys led diodai informuoja aplinkinius, jog patalpos saugomos signalizacijos.


   Laidinės signalizacijos priežiūra:
Sistema pati savo rezervinį akumuliatorių nuolat testuoja, esant betkokiam įtampos pokyčiui Jūs apie tai būsite informuoti valdymo pulte esančiais specifiniais šviesdiodžiais arba perskaitysite gedimus ekranėlyje. Priklausomai nuo pačio pulto modelio. Sistemos rezervinis akumuliatorius keičiamas periodiškai kas 4-6 metus. Rekomenduojama sistema patikrinti bent kartą į mėnesį.


   Eksplotavimas:
Signalizacija įjungiama ir išjungiama įvedant asmeninį kodą valdymo klaviatūroje. Taip pat galima ją valdyti ir nešiojamais pulteliais. Nešiojamieji pulteliai būna vienpusio ir dvipusio ryšio. Patys paprasčiausi ir pigiausi yra vienpusio ryšio pulteliai, dvipusiai informuoja apie signalizacijos būklę, galima valdyti daugelį el. prietaisų.

 
Greita prekių paieška

Įveskite prekės pavadinimą arba tikslų modelį:
 Kontaktai

Mob. tel.:  +370 600 66120
                +370 679 59109

El. paštas: info@sistemosapsaugai.lt
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Pietų pertrauka: 12:00 - 13:00

Kilo klausimų? Klauskite

Viršuje įveskite savo el. pašto adresą arba telefono numerį ir saugos kodą: 3259. Apatiniame laukelyje klausimą ar pastabą.
Plačiau susipažinkite su mūsų privatumo politika.