El. parduotuvės taisyklėsBendrosios nuostatos
Prekių užsakymo būdai
Kainos
Mokėjimo sąlygos
Tiekimo ir paslaugų teikimo terminai
Siuntimo išlaidos ir pristatymas
Grąžinimo teisė užsakius ir įsigijus prekę
Garantiniai įsipareigojimai
Duomenų apsauga

Jūs turite teisę per dvi savaites grąžinti mums gautą prekę, raštu paaiškinus jos grąžinimo priežastis. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo momento. Prekė negali būti grąžinama, jei klientui vežama pagal specialų užsakymą. Jei prekės pristatymo terminas ilgesnis nei 7 dienos, yra laikoma, kad prekė užsakoma pagal specialų užsakymą. Grąžinimas vyksta kliento sąskaita ir rizika.
Grąžinimo pasekmės: Įsigaliojus teisėtam sandorio atšaukimui, turi būti užtikrinamas abiejų pusių gautų prekių grąžinimas. Jei grąžinama blogesnės kokybės ar ne visa prekė, gali būti reikalaujama atlyginti trūkstamą vertę. Ši nuostata netaikoma, jei prekės kokybė pablogėjo tik dėl patikrinimo – kokį Jūs būtumėte galėję atlikti pirkdami parduotuvėje. Paprastai galite išvengti žalos atlyginimo prievolės, jei nenaudosite prekės kaip savininkas ir nesiimsite jokių veiksmų, kurie galėtų sumažinti prekės vertę. Grąžinimo teisė netaikoma prekėms, kurios buvo pagamintos pagal specialius kliento nurodymus. Pirmiausia prekės, kurios gaminamos pritaikant asmeniniams kliento poreikiams. Jei grąžinama prekė, kuri užsakyta pagal specialų užsakymą (žr. punktą mokėjimo sąlygos), grąžinama suma yra 70% prekės kainos. 
Greita prekių paieška

Įveskite prekės pavadinimą arba tikslų modelį:
 Kontaktai

Mob. tel.:  +370 600 66120
                +370 679 59109

El. paštas: info@sistemosapsaugai.lt
Darbo laikas: 08:00 - 17:00
Pietų pertrauka: 12:00 - 13:00

Kilo klausimų? Klauskite

Viršuje įveskite savo el. pašto adresą arba telefono numerį ir saugos kodą: 9407. Apatiniame laukelyje klausimą ar pastabą.
Plačiau susipažinkite su mūsų privatumo politika.